Zaklamp MAULhelios LED, 23 cm, 10 W, tot 300 m
Net: € 24,75
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen
E-mail: export@maul.de
Beschrijving: Zaklamp MAULhelios LED, 23 cm, 10 W, tot 300 m
- MAULhelios is de duurzame LED zaklamp uitgerust met een oplaadbare akku, uitermate geschikt voor professioneel gebruik buiten, sterke lichtbundel en van hoogwaardige kwaliteit met een lengte van 23 cm
- 5 Gebruikersmogelijkheden ; 3 lichtniveaus (100%, 30%, 10%), knipperlichtfunctie voor signalering waar u loopt en SOS-functie
- U geniet van hoge lichtsterkte in een breed veld met een lange en lang gebruik van de batterij
- De MAULhelios is spatwaterdicht, waterbestendig volgens de EU-norm IPX4
- Oplaadbaar: De MAULhelios wordt geleverd incl. 2 x 3,7 V Li-lon akku, type 18650. Extra akku kunt u nabestellen met MAUL-nummer 81881 90
- Ook geschikt voor buiten tijdens het wandelen, jagen, speurtochten en of op de camping.
- Lichtbundel 700 lumen, helder wit daglicht, grote reikwijdte tot 300 mt.
- Lang gebruik van de batterij, afhankelijk van de instelling 20 h (Lichtstufe niedrig), 5 h (mittel), 2,5 h (hoch)
- Extreem zuinig, met een optimale prestatie door toepassing van CREE-LED
- S-O-S-signaal, De MAULhelios beschikt over een SOS-modus, bij gevaar stuur hulp. De zaklamp verstuurt lichtsignalen die in de morsecode S-O-S weergeven
- Flits-signaal, alarmerend en zelfbescherming dat is de functie van dit signaal in het buitengebied.Door snelle achtereenvolgende lichtfluctuaties worden andere personen, gewaarschuwd
- Kop heeft een Ø 6,3 cm, voorzien van een draaicentreer functie, lens is van glas
- Reflektor opening is Ø 5,4 cm
- Sterke constructie van matzwart geanodiseerd aluminium , corrossiebestendig
- De lamp is voorzien van antigrip voor een betere houvast, Ø 2,6 cm
- Makkelijke eenhandige bediening van de LED licht-instelling met een gummi drukknop. Schakelaar voor aan-uit zit aan de onderzijde
- Hoogwaardige kwaliteit van MAUL GmbH, al meer dan 20 jaar een specialist op het gebied van licht en lichtarmaturen
- Let op: Veiligheidsinstructies zijn te vinden op www.maul.nl bij het artikel
- Milieuvriendelijke recyclebare verpakking, zonder plastic, met Euro-hole ophanging
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Waarschuwingen en veiligheidsinstructies vindt u op de productverpakking of in het downloadgedeelte van de productpagina.
Artikel kenmerken: Zaklamp MAULhelios LED, 23 cm, 10 W, tot 300 m
| Artikel no: | 8187790 |
|---|---|
| Fabrikant: | MAUL |
| Stuk/verp.: | 1 stuk |
| EAN: | 4002390066259 |
| Euro perforatie: | ja |
| Nettogewicht - Ausgabe: | 0,25 kg |
| Kleur: | zwart |
| Zoombaar: | nee |
| Verpakking: | Kartonnen |
| SB-Verpackung: | ja |
| Dimbaar: | ja |
| Lichtbron type: | LED |
| Serie: | MAULhelios |
| Basismateriaal: | aluminium |
| Garantiezeit: | 2 jaar |
| Maten (lxbxh): | 23 x 6.3 x 6.3 cm |
| Lengte: | 23 cm |
3 beoordelingen
20 september 2025, 10:18
(TrustedShops)
Die Taschenlampe wurde als wiederaufladbar beschrieben, aber damit waren die mitgelieferten Akkus gemeint. Ich erhoffte mir eine direkte Aufladebuchse an der Lampe. Ok, hätte ich besser durchlesen sollen(?). Es gibt nun leider keinerlei Angaben zu einer Rücksendemöglichkeit, telefonisch niemand erreichbar. War meine letzte Bestellung🤷🏻♀️
29 augustus 2020, 00:00
(TrustedShops)
Hervorragende Qualität, Preis absolut angemessen.
19 augustus 2020, 00:00
(TrustedShops)
Super gut gefallen mir gut
Net: € 24,75
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen













