Whitebord MAULstandaard, 120 x 300 cm, emaille
Net: € 541,28
Beschikbaar, levertijd: 4-7 werkdagen
E-mail: export@maul.de
Beschrijving: Whitebord MAULstandaard, 120 x 300 cm, emaille
- Topkwaliteit, onovertroffen prijs-kwaliteitsverhouding. Ontworpen door MAUL
- Emaillelaag: bijzonder krasbestendig, slijtvast en milieuvriendelijk
- Langdurig duurzaam: 30 jaar garantie op het oppervlak bij correct gebruik
- Geniaal: sterkte en elasticiteit van metaal gecombineerd met de hardheid en bestendigheid van een glasoppervlak
- Praktisch: oppervlak makkelijk schoon te maken, zuur- en loogbestendig, corrosiebeschermd
- Zeer stabiel: frameprofiel van zilverkleurig geanodiseerd aluminium
- Liggend of staand te gebruiken
- Lichtgewicht: gemakkelijk te vervoeren en te monteren
- 3-in-1 functie: magnetisch, beschrijfbaar en zeer goed droog uitwisbaar
- Aluminium pennenbak
- Pennenbak 25 cm lang tot een formaat van 90 x 120 cm, daarna 50 cm
- Subtiel profiel in combinatie met grijze hoekverbindingen
- Inclusief montagemateriaal
- Kleuraanduiding heeft betrekking op de hoekverbindingen
- Veel formaten ook verkrijgbaar met kurk- en textieloppervlak
- Recyclebare verpakking
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Waarschuwingen en veiligheidsinstructies vindt u op de productverpakking of in het downloadgedeelte van de productpagina.
Artikel kenmerken: Whitebord MAULstandaard, 120 x 300 cm, emaille
| Artikel no: | 6464684 |
|---|---|
| Fabrikant: | MAUL |
| Stuk/verp.: | 1 stuk |
| EAN: | 4002390051187 |
| Mobiel: | nee |
| Euro perforatie: | nee |
| Nettogewicht - Ausgabe: | 22 kg |
| Klapbaar: | nee |
| Kleur: | wit |
| Verpakking: | Kartonnen |
| SB-Verpackung: | ja |
| Serie: | MAULstandard |
| Basismateriaal: | Stalen plaat, metaal |
| Garantiezeit: | 2 jaar |
| Maten (lxbxh): | 300 x 120 x 2 cm |
| Formaat: | staand formaat, liggend formaat |
| Maten board: | 120 x 300 cm |
- Produktdatenblatt / Product datasheet / Fiche produit
- Bedienungsanleitung / User Manual / Manuel du utilisateur
- Technisches Datenblatt / Technical Datasheet / Fiche de données technique
- Garantiehinweis / Guarantee information / Avis de garantie
- Gebrauchs- und Pflege-Anleitung / Instructions for Use and Care / Instructions d’utilisation et d’entretien
1 beoordeling
2 maart 2026, 09:38
(TrustedShops)
Ich habe das Whiteboard am 20.02.2026 bestellt; laut telefonischer Zusage sollte es am 27.2. oder 2.3. geliefert werden. Da sich bis heute 02.03.2026 keine Spedition oder ähnliches gemeldet hat, habe ich bei der Firma Maul angerufen und dann wurde mir mitgeteilt, dass es nun noch rund 8 Tage dauert, bis das Whiteboard geliefert wird.
Net: € 541,28
Beschikbaar, levertijd: 4-7 werkdagen
