Metaalstrip Montage MAULnail-up, lengte 1 m
Net: € 10,62
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen
E-mail: export@maul.de
Beschrijving: Metaalstrip Montage MAULnail-up, lengte 1 m
- Voor het bevestigen van informatie met magneten
- Doordacht: driedimensionaal geprofileerd voor meer stabiliteit
- Made in Germany, 3 jaar garantie
- Voor bevestiging met spijkers, inclusief stalen spijkers
- Robuust: kunststofgecoat staal
- Discreet, duurzaam en voordelig: voor het aanbrengen van informatie in het zicht, zoals tekeningen, memo’s, plannen, foto’s of posters
- Praktisch: afzonderlijk te bevestigen of te verlengen door meerdere lijsten achter elkaar te plaatsen
- In het kantoor, in de werkplaats, in de gang, keuken of kinderkamer
- Magneten niet inbegrepen
- Recyclebare verpakking
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Waarschuwingen en veiligheidsinstructies vindt u op de productverpakking of in het downloadgedeelte van de productpagina.
Artikel kenmerken: Metaalstrip Montage MAULnail-up, lengte 1 m
| Artikel no: | 6205002 |
|---|---|
| Fabrikant: | MAUL |
| Stuk/verp.: | 1 stuk |
| EAN: | 4002390022675 |
| Bandbreedte: | 5 cm |
| Bandlengte: | 1 m |
| Euro perforatie: | nee |
| Bevestigingstype: | om vast te nagelen |
| Nettogewicht - Ausgabe: | 0,24 kg |
| Kleur: | wit |
| Verpakking: | Kartonnen |
| SB-Verpackung: | nee |
| Serie: | MAULnail-up |
| Speciale functies: | Uitbreidbaar |
| Basismateriaal: | metaal, staal |
| Garantiezeit: | 3 jaar |
| Maten (lxbxh): | 100 x 5 x 0.49 cm |
1 beoordeling
18 augustus 2025, 11:09
(TrustedShops)
Toll, dass Maul mich kontaktiert hat, weil ich vergessen habe meine Hausnummer anzugeben. Die Lieferung mit GLS hat dann trotzdem gut funktioniert. Vielen Dank!
Net: € 10,62
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen








