Klembord MAULclassic hout, A4 dwars
Net: € 3,52
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen
E-mail: export@maul.de
Beschrijving: Klembord MAULclassic hout, A4 dwars
- Stevig design-klembord van hardvezelplaat met retro-klem
- Ook ideaal voor menukaarten, in de etalage of bij de receptie
- Retro-klem van stevig staal met krachtige metalen veer
- Comfortabel: Papierstop aan de bovenkant
- Trendy design voor prijsbewusten
- Oppervlak van de plaat onbehandeld voor een natuurlijke uitstraling
- Praktisch: Ook op te hangen met ophangoog
- Beschermend: Afgeronde hoeken
- Klemcapaciteit ca. 1,5 cm (A5) resp. 2,5 cm (A4 en A3)
- Plaatdikte 0,3 cm
- Recyclebaar
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Jakob Maul GmbH
Jakob-Maul-Str. 17
64732 Bad König
Duitsland
gpsr@maul.de
www.maul.de
Waarschuwingen en veiligheidsinstructies vindt u op de productverpakking of in het downloadgedeelte van de productpagina.
Artikel kenmerken: Klembord MAULclassic hout, A4 dwars
| Artikel no: | 2392670 |
|---|---|
| Fabrikant: | MAUL |
| Stuk/verp.: | 1 stuk |
| EAN: | 4002390082440 |
| Euro perforatie: | nee |
| Type: | Klembord |
| Nettogewicht - Ausgabe: | 0,23 kg |
| Kleur: | bruin |
| Verpakking: | onverpakt |
| SB-Verpackung: | ja |
| Voor formaat: | A4 |
| Serie: | MAULclassic |
| Speciale functies: | Papieraanslag |
| Basismateriaal: | hardhout |
| Garantiezeit: | 2 jaar |
| Maten (lxbxh): | 26 x 30.7 x 4.3 cm |
| Klem: | lange zijde |
| Op te hangen: | ja |
| Capaciteit: | 2,5 cm |
1 beoordeling
31 augustus 2025, 09:22
(TrustedShops)
Also da gibt es nicht viel zu bewerten. Das Klemmbrett tut was es soll. Habe es zur Bestellung einer Tischleuchte zum Preis von 49,90€ hinzugenommen, um über die 50€ zu kommen, ab der kostenfrei versendet wird.
Net: € 3,52
Beschikbaar, levertijd: 1 - 4 werkdagen


